- 2010/2011 Mistrzostwa Rejonu w mini piłce halowej dziewcząt
- 2010/2011 Mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt
- 2010/2011 Mistrzostwa Powiatu w minikoszykówce dziewcząt i chłopców
- 2010/2011 Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych biegach Przełajowych
- 2011/2012 Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych biegach przełajowych
- 2011/2012 Sztafea Mieszana z okazji Dni Patrona Miasta Św Mateusza
- 2011/2012 Mistrzostwa Powiatu w Mini piłce nożnej dziewcząt
- 2011/2012 Sztafetowe Biegi Przełajowe
- 2011/2012 Mistrzostwa Powiatu w mini piłce halowej dziewcząt
- 2011/2012 Mistrzostwa rejonu w Piłce halowej dziewczat i chłopców
- 2011/2012 Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym tenisie stołowym
- 2011/2012 Mityng trzech Wójtów w Skoku Wzwyż
- 2011/2012 Mistrzostwa Powiatu w Minikoszykówce
- 2011/2012 Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym
- 2014/2015 Zawody sportowe z okazji Dni Patrona Miasta Św. Mateusza
- 2014/2015 Mistrzostwa powiatu w mini piłce nożnej dziewcząt
- 2014/2015 Mistrzostwa powiatu w halowej piłce noznej dziewcząt
- 2014/2015 Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej
- 2014/2015 Mistrzostwa powiatu w Minikoszykówce
- 2014/2015 Mistrzostwa powiatu w pływaniu
- 2014/2015 Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisa stołowego
- 2014/2015 Indywidualne mistrzostwa powiatu w tenisa stołowego
- 2014/2015 Mistrzostwa powiatu w Trójboju LA
- POWIATY DLA „TRÓJECZKI”
2014/2015 Mistrzostwa powiatu w mini piłce siatkowej
18 lutego 2015 w Publicznej Szkole Podstawowej w Świerczach zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. W obu kategoriach zgłosiły się po 4 drużyny. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, w wyniku czego w obu kategoriach rozegrano po 6 meczy.
Dziewczęta
PSP Strzegocin
2:0
PSP 3 Pułtusk
PSP Świercze
2:1
SP 4 Pułtusk
PSP Strzegocin
2:1
PSP Świercze
SP 4 Pułtusk
2:1
PSP 3 Pułtusk
PSP 3 Pułtusk
2:0
PSP Świercze
PSP Strzegocin
2:1
SP 4 Pułtusk
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce – PSP Strzegocin
II miejsce – SP 4 Pułtusk
III miejsce – PSP 3 Pułtusk
IV miejsce – PSP Świercze
Chłopcy
PSP Świercze
0:2
PSP 3 Pułtusk
SP 4 Pułtusk
0:2
PSP Obryte
SP 4 Pułtusk
0:2
PSP Świercze
PSP 3 Pułtusk
0:2
PSP Obryte
PSP 3 Pułtusk
2:0
SP 4 Pułtusk
PSP Świercze
0:2
PSP Obryte
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
I miejsce – PSP Obryte
II miejsce – PSP 3 Pułtusk
III miejsce – PSP Świercze
IV miejsce – SP 4 Pułtusk
(Od góry: Myszor O, Misiak M, Borek A, Rachuba J, Więcek J, Stępkowska N, Niesłuchowska W
Od dołu: Lisiecka A, Saletra J, Bartczak Z)
(Od góry: Wielechowski I, Brzoza I, Kisiel J, Gołębiewski S,
Od dołu: Stępniewski M, Bonisławski M, Miętkiewicz J, Szymański D)