Strona główna

    • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PUŁTUSKU

    • OTO MY! W LUDZIACH SIŁA - PRACA ZESPOŁOWA TO NASZ SUKCES

          • Akt pożegnania sztandaru szkoły

            Akt pożegnania sztandaru Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3

            z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki.

            Sztandar szkoły - niemy świadek dni minionych i nadzieja dni spodziewanych. Przez ponad 20 lat Pani Dyrektor Dorota Karzulewska przyjmowała przyrzeczenia na sztandar wypowiadane przez tych, którzy szkolę rozpoczynali i tych, którzy się z nią żegnali. Akt pożegnania ze sztandarem to świadectwo szacunku dla tych, którzy przez lata tę szkołę tworzyli, ale i tych, którzy kiedyś będą zapisywać w niej swoją historię.

          • Pani Dyrektor - dziękujemy!

            Dzisiejszy dzień był dla naszej Trójkowej społeczności wyjątkowym przeżyciem. Po 41 latach pracy w szkole, w tym 24 latach na stanowisku Dyrektora na zasłużony odpoczynek odeszła Pani Dorota Karzulewska. Łza się w oku kręci, gdy wspominamy, jak wiele dobrego dla Trójeczki, Rady Pedagogicznej oraz uczniów zrobiła Pani Dyrektor. Bardzo trudno w kilku zdaniach streścić wszystko, z czym przyszło się Pani Dyrektor zmierzyć i co Trójka jej zawdzięcza. Co roku witała kolejne zeróweczki i klasy pierwsze słodkim lizakiem oraz wręczała tarczę Trójki. Co roku od 24 lat żegnała kolejne roczniki absolwentów, wyprawiając ich w świat wyposażonych w umiejętności, wiedzę, pewna, że dzięki zatrudnionym przez nią pedagogom poradzą sobie świetnie w ciągle zmieniającym się świecie. Mnóstwo przeprowadzonych rozmów, ustalonych działań, podjętych inicjatyw z uczniami, rodzicami, nauczycielami, pracowni

          • Zakończenie roku klas 8

            I tak upłynęło 8 wspólnych lat. Nasza załoga z czterech klas ósmych właśnie opuszcza nasz Trójeczkowy port. Dziękujemy Wam za osiem lat wspólnego żeglowania przez oceany wiedzy. Odnieśliście wiele sukcesów. Tytuł Primus Interpares zyskał Mateusz Pogłód z kl. 8a zaś corocznie wręczany puchar Fair Play decyzją Rady Pedagogicznej w tym roku zdobyła Aleksandra Grąbczewska z kl. 8a. Gratulujemy. Życzymy Wam, drodzy już Absolwenci, pomyślnych wiatrów w czasie dalszej podróży przez życie.

          • Stypendyści

            Miło nam poinformować, że czworo uczniów PSP nr 3 w Pułtusku w bieżącym roku szkolnym otrzymało stypendia Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Jego celem jest między innymi wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez realizację projektów edukacyjnych. Nasi stypendyści -

          • Uwaga

            09.06.2023r. (piątek)

            Dzień wolny od zajeć dydaktycznych

            W tym dniu będą tylko zajęcia opiekuńcze.

          • OGŁOSZENIE

            Zebranie rodziców nowych klas 0 na rok szkolny 2023/2024 odbędzie się

            5 czerwca o godzinie 17.00, natomiast rodziców klas I również 5 czerwca

            o godzinie 17.30 na małej sali gimnastycznej.

          • Gminny Konkurs Matematyczny

            W dniu 18. 05. 2023 r . odbył się w pułtuskiej Trójce XIII Gminny Konkurs Matematyczny "O liczydło Burmistrza Miasta Pułtusk". W naszej szkole spotkali się matematyczni specjaliści. Rywalizacja zgromadziła uczniów szkół podstawowych Gminy Pułtusk. Z matematycznymi łamigłówkami najlepiej poradzili sobie:

          • Gminny konkurs Ortograficzny

            W dniu dzisiejszym odbył się w Trójce konkurs ortograficzny "O Pióro Burmistrza Miasta Pułtuska". Konkurs osiągnął pełnoletność, gdyż odbył się już po raz 18ty.
            W ortograficznych zmaganiach wzięło udział 23 uczniów ze szkół podstawowych Gminy Pułtusk.

            W tej niełatwej rywalizacji Komisja Konkursowa

          • Konkurs "O busolę Burmistrza Miasta Pułtuska"

            16 maja 2023 roku odbył się w PSP nr 4 w Pułtusku II GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY ,,O BUSOLĘ BURMISTRZA ,,. Uczniowie Trójki odnieśli ogromny sukces. Mateusz Tarnowski z klasy 6 a zdobył I miejsce w kategorii klas V- VI, Kacper Dylewski z klasy 7 a zdobył II miejsce w kategorii klas VII - VIII. Najlepszy wynik, a tym samym tytuł MISTRZA EKOLOGII oraz BUSOLĘ BURMISTRZA zdobył Maciej Pietrzykowski uczeń klasy 5 a. Uczniów do konkursu przygotowała Agata Śniegocka- Zawadzka oraz Joanna Arbudzińska.

          • PODZIĘKOWANIA

            Dziś w naszej szkole gościliśmy Pana Stanisława Ejdys, prezesa fundacji ZDROWA MŁODZIEŻ, który ufundował naszym uczniom darmowe wejścia na pułtuską pływalnię. W imieniu całej społeczności szkolnej, Zuzia i Piotr wręczyli Panu Stanisławowi podziękowania za wspieranie i propagowanie aktywności fizycznej wśród uczniów naszej Trójeczki.

      • Oto MY! Tacy właśnie jesteśmy... Trójka to Trójka!

    • Numer rachunku bankowego: 65 1020 1592 0000 2202 0295 2554

    • Zapraszamy w godzinach

      od 7.30 do 16.30

    • DOWOZY DO SZKOŁY

    • NASZE MEDIA

      SPOŁECZNOŚCIOWE

       

       

                                                                                     

    • OGLĄDAJ NAS NA 

      TIK TOKU

    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Librus Synergia
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 1865964
    • Kontakty

      • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im.T.Kościuszki w Pułtusku
      • 023 692 54 32
        http://psp3-pultusk.bip.org.pl/
      • Ul. Aleja Tysiąclecia 14, 06-100 Pułtusk, woj.mazowieckie
        Poland
      • Dyrektor szkoły Izabela Trzcińska


        E-mail izabela.trzcinska@psp3.pultusk.pl
    • Logowanie