Aktualności

        • Gratulujemy 👏
          • Gratulujemy 👏

          • "Dom bez książek jest jak plaża bez słońca" - to słowa José Martiego, które były podsumowaniem VII edycji konkursu "Powiatowy Festiwal Lektur - Magia Książki" 🦋📖

            Z dumą informujemy o sukcesach naszych uczniów:

            🎨W konkursie plastycznym "Moja ulubiona scena z lektury" 🥉III miejsce zajęła Kamila Żebrowska z klasy 1b📖

            W Konkursie Pięknego Czytania "Książki które nas łączą" 🥈II miejsce zajęła Zuzanna Mierzejewska z klasy 3b🎭

            W konkursie teatralnym "Scenka z lektury szkolnej" grupa naszych uczniów w składzie: Kajetan Sklepiński, Bartosz Marciniak, Jan Bochenek, Miłosz Konopka oraz Mykhailo Kovalov zajęła 🥉III miejsce w kategorii klas 4-6 prezentując scenkę z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem"

            Serdecznie gratulujemy laureatom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów 💐🎊

        • GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY - "O PIÓRO BURMISTRZA"
          • GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY - "O PIÓRO BURMISTRZA"

          • Dziś po raz 21. wręczono w naszej szkole  Pióro Burmistrza. 

            32 uczestników gminnego  konkursu ortograficznego  zmagało się z tekstem dyktanda o arcyskrajnych egzemplarzach egzotycznej flory i eskapadzie uczniów do ogrodu botanicznego. Najlepsi z najlepszych zaprezentowali wysoki poziom, a komisja miała trudny orzech do zgryzienia. 

            Ostatecznie, wg werdyktu komisji,  na podium stanęli :

            I m. Agata Koczara SP nr 3

            II m. Alicja Siwkiewicz SP nr 4

            III m. Jakub Aleksandrowski SP nr 4

            Tytuł MISTRZA ORTOGRAFII 2026 zdobyła uczennica SP nr 4 EMILIA KANIECKA. 

            Dziękujemy wszystkim  uczestnikom za udział w konkursie, a nauczycielom za przygotowanie uczniów oraz pracę w komisji konkursowej. 

            Jako pomysłodawczyni i koordynator konkursu składam wyrazy wdzięczności Dyrekcji, moim koleżankom polonistkom oraz pracownikom obsługi  za wsparcie i pomoc w przygotowaniu wydarzenia. 

            Do zobaczenia za rok! 

             Beata Bielińska

          • ZEBRANIE DLA RODZICÓW UCZNIÓW NOWYCH KLAS PIERWSZYCH

          • Informujemy, że zebranie dla rodziców
            uczniów nowych klas pierwszych na rok
            szkolny 2026/2027 odbędzie się
            2 czerwca 2026r.( wtorek) o godz. 16.30
            w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3
            z Oddziałami Integracyjnymi w Pułtusku.

      • Kontakty

        • Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im.T.Kościuszki w Pułtusku
        • 023 692 54 32
          http://psp3-pultusk.bip.org.pl/
        • Ul. Aleja Tysiąclecia 14, 06-100 Pułtusk, woj.mazowieckie
          Poland
        • Dyrektor szkoły Izabela Trzcińska


          E-mail izabela.trzcinska@psp3.pultusk.pl
      • Logowanie