"Dom bez książek jest jak plaża bez słońca" - to słowa José Martiego, które były podsumowaniem VII edycji konkursu "Powiatowy Festiwal Lektur - Magia Książki" 🦋📖
Z dumą informujemy o sukcesach naszych uczniów:
🎨W konkursie plastycznym "Moja ulubiona scena z lektury" 🥉III miejsce zajęła Kamila Żebrowska z klasy 1b📖
W Konkursie Pięknego Czytania "Książki które nas łączą" 🥈II miejsce zajęła Zuzanna Mierzejewska z klasy 3b🎭
W konkursie teatralnym "Scenka z lektury szkolnej" grupa naszych uczniów w składzie: Kajetan Sklepiński, Bartosz Marciniak, Jan Bochenek, Miłosz Konopka oraz Mykhailo Kovalov zajęła 🥉III miejsce w kategorii klas 4-6 prezentując scenkę z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem"
Serdecznie gratulujemy laureatom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów 💐🎊