W naszej szkole od kilku lat działa prężnie
Szkolna Kasa Oszczędności. - S K O
Serdecznie zapraszam uczniów do zapisania się do SKO.
Zapisu można dokonać u p. Zuzanny Jarosik poprzez wypełnienie stosownego
dokumentu. Po założeniu przez Bank PKO konta internetowego uczeń może
wpłacać swoje oszczędności na konto poprzez opiekunkę SKO lub bezpośrednio w
oddziale Banku PKO.
Wszelkich informacji na temat SKO udziela p. Jarosik.
Zapraszamy również na szkolnego bloga SKO na:
www.szkolneblogi.pl/blogi/trojkapultusk/