• Gminny konkurs matematyczny "O liczydło Burmistrza"

• Kolejny Gminny Konkurs Matematyczny "O liczydło Burmistrza" za nami. Młodzi matematycy stoczyli dziś bój z kilkudziesięcioma niełatwymi zadaniami. Poziom był bardzo wyrównany a komisja miała niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców.

Oto oni, najlepsi z najlepszych:

MISTRZEM MATEMATYKI w Gminie Pułtusk został:

Piotr Wiśnik z PSP nr 4

I miejsce zajął Aleksander Górski z PSP nr 4

II miejsce wywalczyła Bocheńska Oliwia ze szkoły w Przemiarowie

III miejsce zajął Marcel Dzwonkowski z PSP nr 2

Jesteśmy z Was dumni i serdecznie gratulujemy tak wysokich matematycznych wyników.

• UWAGA!

• 02.05.2022r. (poniedziałek)

Dzień  wolny od zajeć dydaktycznych

W tym dniu będą tylko zajęcia opiekuńcze.

• Konkurs Ortograficzny "O pióro Burmistrza"

• Dziś w Trójce odbył się po raz siedemnasty Konkurs Ortograficzny "O pióro Burmistrza".

Miło nam poinformować, iż Mistrzem Ortografii roku 2021/2022 została uczennica naszej szkoły Paulina Sierzan.

A oto wyniki ortograficznych potyczek:

Miejsca I :

Kategoria kl. VI - Aleksandra Fiszka PSP Przemiarowo

Kategoria kl. VII - Olga Kalinowska PSP nr 4

Kategoria klas VIII - Piotr Wiśnik PSP nr 4

Miejsca II

Kategoria kl. VI - Jakub Kaczmarczyk PSP nr 2

Kategoria kl. VII - Zuzanna Czarnecka PSP nr 4

Kategoria kl VIII - Michalina Chodkowska PSP nr 4

Miejsca III

Kategoria kl. VI - Kacper Dylewski PSP nr 3

Kategoria kl. VII - Weronika Lis PSP nr 2

Kategoria kl. VIII - Tomasz Kurpiewski PSP nr 1

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu składamy szczere i serdeczne

gratulacje.

.

• Dzień Ziemi

• 22 kwietnia upłynął w Trójce pod znakiem Dnia Ziemi. Dosłownie i w przenośni "utonęliśmy" w kolorze zielonym i w morzu kwiatów - królowały bratki starannie i z wielką pieczołowitością zasadzone w kwietnikach przy szkole przez uczniów klas starszych. Jako że troska o planetę Ziemię bardzo jest nam bliska i leży nam na sercu - dokładnie wysprzątaliśmy teren wokół szkoły - a uczyniły to dzieci z klas młodszych pod czujnym nadzorem Pań Wychowawczyń. Umiemy segregować śmieci- ale przypominania nigdy dość. Dlatego podczas spotkania na hali przypomnieliśmy sobie podstawowe zasady segregacji śmieci. Nie obyło się bez super rywalizacji - klasy dekorowały wiosennie drzwi do sal lekcyjnych. Wszystkie były piękne, kolorowe, kwiatowe (tak, szkoła tonie w kwiatach i pomysłowe - byli jednak najlepsi. Konkurs wygrała dekoracja klasy 7c (czy jabłka były pyszne?;) , drugie miejsce zajęła klasa 1a zaś miejsce trzecie przypadło w udziale klasie 4a. Wszyscy gromkim głosem wyśpiewaliśmy piosenkę "Zielony dom". Dbajmy o Ziemię, szanujmy ją - to nasz wspólny dom. Niech będzie zdrowy i piękny.

• IV Paraolimpiada

• 11. 04. 2022r odbyła się w naszej Trójce IV Paraolimpiada pod hasłem "Jesteśmy różni ale równi". Wydarzenie to już po raz kolejny było lekcją szacunku, akceptacji
            i tolerancji. W zawodach sportowych wzięło udział 5 drużyn ze szkół pułtuskich. Zawody te były nie tylko okazją do wspaniałej rywalizacji lecz także świetną zabawą
            i odkrywaniem swoich talentów i pasji. Sportowe rozgrywki poprzedził występ uczniów PSP nr 3, którzy pod kierunkiem nauczycieli przygotowali bajkę pt. "Niebieska Niedźwiedzica".  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy