19 marca w Miejskim Centrum Kultury i Sztuki odbyły się 48 eliminacje do konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Uczniowie Trójeczki oczywiście wzięli w nich udział. Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że w każdej kategorii znalazła się osoba z naszej szkoły!
W kategorii klas I-III wyróżnienie zdobyła Zuzanna Mierzejewska z klasy 2b. W klasach IV-VI Patryk Gadomski (6c) zajął III miejsce, a w najstarszej grupie klas VII- VIII wyróżniona została Gabriela Elak z klasy 8b. Wszystkim gratulujemy!