24.03.2022 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Pułtusku odbył się 19. Halowy Mityng Wójtów w skoku wzwyż. Uczniowie reprezentujący Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 w Pułtusku osiągnęli wspaniałe rezultaty. Największym odkryciem spotkania okazała się Ewelina Sepełowska, uczennica klasy IV, która pobiła 15 - letni rekord w swojej kategorii o 4 cm i skoczyła aż 125 cm. Sukces jest tym bardziej wart podkreślenia, że Ewelina pierwszy raz wzięła udział w tego typu zawodach i nigdy wcześniej nie trenowała skoku wzwyż. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka ma po prostu wrodzony talent. Jeśli będzie intensywnie pracować pod okiem trenera - profesjonalisty, na pewno kiedyś o niej usłyszymy. Sukces Ewelinki nie był jedyny. Miłosz Siemek, uczeń klasy ósmej, zdobył I miejsce, skacząc 164 cm i pobijając swój rekord życiowy. Miłosz jest wielokrotnym medalistą ogólnopolskich zawodów lekkoatletycznych w tej dyscyplinie.
24 marca to był zdecydowanie NASZ DZIEŃ. Brawo, Trójeczko!