I oto jest... wspaniała...funkcjonalna...nowoczesna.
Po 63 latach codziennego wydawania posiłków dla około 300 dzieci doczekaliśmy się generalnego remontu i uroczystości otwarcia pachnącej nowością kuchni i stołówki szkolnej.
Było to możliwe dzięki panu Burmistrzowi W. Gregorczykowi oraz Radnym Rady Miejskiej na czele z panem Przewodniczącym Ireneuszem Purgaczem. To oni pochylili się nad naszymi potrzebami i przekazali środki na remont. Serdecznie za to dziękujemy! Dziękujemy również firmie Budomur za perfekcyjne wykonanie remontu. Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za wyrozumiałość, gdyż poza czasem pracy zdalnej od grudnia 2020 r. nie gotowaliśmy obiadów. Dziękujemy także inspektorom nadzoru i pracownikom Urzędu Miasta za nadzorowanie przebiegu remontu. Niemały udział w remoncie i pracach z tym związanych brali pracownicy naszej szkoły na czele z p. Robertem Bajno - kierownikiem administracyjno - gospodarczym - dziękujemy. Wszyscy cieszymy się z nowej, pięknej i nowoczesnej kuchni. Trójka w końcu doczekała się kuchni i stołówki na miarę XXI w.