• "Alfabet logopedyczny": "D - DŁUGI WĄŻ"

• Dnia 22.12.2023r. dzieci z oddziału przedszkolnego zrealizowały kolejne zadanie w ramach projektu edukacyjnego "Alfabet logopedyczny": "D - DŁUGI WĄŻ".

Dzieci wykonując węża, ćwiczyły małą motorykę i koordynację wzrokowo - ruchową. Gotowe węże posłużyły do zabawy i ćwiczeń prawidłowego toru oddechowego oraz usprawniania czynności artykulacyjnych. Szczególną uwagę zwrócono na to, aby podczas syczenia języki dzieci pozostały za zębami.

• Sukces w konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową

• Niezmiernie miło nam poinformować, iż w Gminnym Konkursie na

Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową doceniona została

praca naszego ucznia.

Specjalne wyróżnienie otrzymał

Maciej Pietrzykowski z kl. VI a

- wykonana przez niego kartka będzie

oficjalną kartą Bożonarodzeniową

Burmistrza Miasta Pułtusk podczas nadchodzących Świąt.

Serdecznie gratulujemy Maciejowi

i Rodzicom.

• Sportowy sukces Trójki

•              W Mistrzostwach Powiatu Pułtuskiego w halowej piłce nożnej,

które odbyły się w dniu 29 listopada  w Gzach chłopcy z klas VI i młodsi

odnieśli bardzo duży sukces, zdobywając srebrny medal.

Nasi zawodnicy w każdym meczu dzielnie walczyli i za to należą im się ogromne brawa.

W ostatnim meczu chłopcom towarzyszyła wierna kibicka z klasy drugiej .

• Andrzejki klas 3b i 3 c