• Niewidzialna wystawa

• Klasa 7a, 8c i 8d odwiedziła w ubiegłym tygodniu Niewidzialną Wystawę, gdzie uczniowie mogli wczuć się w sposób postrzegania świata przez osoby niewidome. Wrażenia niezapomniane ! Emocje sięgnęły zenitu a mózgi rozgrzały się do czerwoności podczas rozwiązywania zagadek w escap roomie. To był piękny dzień, pełen wrażeń i ciekawych doświadczeń.

• Rajd pieszy klas 3a i 7a

• Dnia 7 czerwca klasy 3a i 7a integrowały się na pieszym rajdzie po Pułtusku i okolicach. Pieszej wędrówce towarzyszyły przeróżnego rodzaju konkursy, zagadki, gry i zabawy, które sprawiły dzieciom wiele radości.

• Tydzień kolorów

• "Tydzień kolorów" to akcja Samorządu Uczniowskiego, do kórej przyłączyli się nie tylko uczniowie, ale także nauczyciele. Każdy dzień to inny kolor. W poniedziałek czerwony, wtorek żółty i pomarańczowy, środa - zielony, czwartek - niebieski, w piątek fiolet i róż. Celem była wspólna zabawa całej społeczności szkolnej.

• Wycieczka klas VA i IVA

• Klasy IVa i VA spędziły dwa dni na wycieczce do Torunia i Ciechocinka. Czas upłynął na zwiedzaniu tych dwóch bogatych historycznie i przepięknych miast.

• Sensoryczna plastyka

• Sensoryczna plastyka w oddziale przedszkolnym pod kierunkiem pani Kamili Dąbkowskiej oraz w klasie 3c pod kierunkiem pani Joanny Marjańskiej w ramach podsumowania projektu Gramy zmysłami.

• WYNIKI II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI PAPIESKIEJ ONLINE „WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ”

• Decyzją Komisji Konkursowej oraz Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Pułtusku laureaci Konkursu zostali podzieleni na dwie kategorie:

Kategoria kl. I-IV:

I miejsce – Zuzanna Szulecka (PSP 1)

II miejsce – Julia Gontarz (PSP 1)

III miejsce – Maciej Pietrzykowski (PSP 3)

Wyróżnienie – Weronika Lesińska (ZSP w Przemiarowie)

Kategoria kl. V-VIII:

I miejsce – Kornelia Zwalińska (PSP 3)

II miejsce – Alicja Romańska (SP w Płocochowie)

III miejsce – Karolina Zahreba (PSP 1)

Wyróżnienia: