• OGŁOSZENIE!

• W dniu 2 czerwca 2022r. odbędą się zebrania

z rodzicami przyszłych klas "0" o godz. 17.00

i przyszłych klas I o godz. 17.30

• Złoty medal na Mistrzostwach Mazowsza!

• 22.05.2022r. w miejscowości Młodzieszyn odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce dzieci młodzyszch U12 ( ur.2011-2012). Uczenica Publicznej Szkoly Podstawowej nr 3 w Pułtusku, reprezentująca barwy klubu MKS Pułtusk, Ewelina Sepełowska zdobyła złoty medal w konkursie w skoku wzyż. Uroczystej dekoracji uczestniczek dokonywali gwiazdy Polskiej Lekko Atletyki : Paweł Fajdek , Iga Baumgart-Witan , Szymon Ziólkowskioraz Robert Korzeniowski. Zawodniczka trenuje pod okiem Mariusza Pawlaka.

Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów

• OGŁOSZENIE!

• W dniach 24-25-26.05.2022r. odbywa się

zewnętrzy ogólnopolski egzamin ósmoklasisty.

W tych dniach nie ma zajęć dydaktycznych.

Dla klas I-III będą tylko zajęcia opiekuńcze (świetlica).

Oddział przedszkolny pracuje zgodnie z planem.

• Wojewódzko - Archidiecezjalny finał Konkursu Biblijnego

• 14 maja pięcioro naszych uczniów brało udział w finale Wojewódzko -

Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego z Ewangelii według św. Łukasza.

W etapie finałowym brało udział 80 osób z województwa mazowieckiego.

Uczeń naszej szkoły - Mateusz Pogłód - uzyskał w etapie finałowym wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi i jego Rodzicom tak wysokiego wyniku.

W kategorii plastycznej wyróżnienie uzyskał Alan Pawłowski za pracę plastyczną

z Ewangelii wg. św. Łukasza. Brawo dla Alana i serdeczne gratulacje dla Rodziców.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w tak trudnym i wymagającym

konkursie wiedzowym.

Zapraszamy do udziału za rok.