• Bezpieczni w sieci

• Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu "Bezpieczni w sieci" zorganizowanego przez Szkolną Kasę Oszczędności.  Dziś uczniowie otrzymali nagrody z rąk opiekuna SKO - p. Renaty Jarosik. Konkurs polegał na stworzeniu pracy plastycznej lub literackiej, która przedstawiała zasady bezpiecznego poruszania się w sieci internetowej.

• Konkurs z języka niemieckiego - wyniki

• Dnia 28 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 7 c Zuzanna Stępniewska, drugie miejsce uczeń klasy 8 c Stanisław Godlewski, a trzecie miejsce uczennica klasy 7 c Wiktoria Radziszewska. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielkę języka niemieckiego panią Annę Serafin, a nagrody ufundował Instytut Austriacki w Warszawie. Gratulujemy

• Dzień bez plecaka

• W piątek 21 marca w naszej szkole zakrólowały ciekawe pojemniki na szkolne książki. Zobaczcie sami, jak kreatywnie podeszli nasi uczniowie do hasła "Dzień bez plecaka".

• Dzień kolorowej skarpetki

•

21.03. obchodziliśmy nie tylko Pierwszy Dzień Wiosny, ale także Światowy Dzień Zespołu Downa

Symbolami tego dnia stały się żółto- niebieska wstążka, linia prosta na dłoni, a także KOLOROWE SKARPETKI

Społeczność szkolna z chęcią wzięła udziału w akcji „Dzień Kolorowej Skarpetki”, która ściśle związana jest ze Światowym Dniem Zespołu Downa.

21 marca założyliśmy do szkoły dwie kolorowe, niepasujące do pary skarpetki- wyraziliśmy tym samym tolerancję, zrozumienie i wsparcie dla osób chorych.

• Konkurs matematyczny "KANGUREK"

• W ubiegłym tygodniu dzieci z odziału przedszkolnego wraz z wychowawcą Małgorzatą Chimkowską wzięły udzial w konkursie matematycznym "Kangurek" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 w Pułtusku. Zadanie konkursowe polegało na wymyśleniu, przedstawieniu, opisaniu i nagraniu zabawy zespołowej o tematyce matematycznej. Miło nam poinformować, że zajęliśmy 1 miejsce

• 15- LETNI REKORD POBITY !!!

• 24.03.2022 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Pułtusku odbył się 19. Halowy Mityng Wójtów w skoku wzwyż. Uczniowie reprezentujący Publiczną Szkołę Podstawową nr 3 w Pułtusku osiągnęli wspaniałe rezultaty. Największym odkryciem spotkania okazała się Ewelina Sepełowska, uczennica klasy IV, która pobiła 15 - letni rekord w swojej kategorii o 4 cm i skoczyła aż 125 cm. Sukces jest tym bardziej wart podkreślenia, że Ewelina pierwszy raz wzięła udział w tego typu zawodach i nigdy wcześniej nie trenowała skoku wzwyż. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka ma po prostu wrodzony talent. Jeśli będzie intensywnie pracować pod okiem trenera - profesjonalisty, na pewno kiedyś o niej usłyszymy. Sukces Ewelinki nie był jedyny. Miłosz Siemek, uczeń klasy ósmej, zdobył I miejsce, skacząc 164 cm i pobijając swój rekord życiowy. Miłosz jest wielokrotnym medalistą ogólnopolskich zawodów lekkoatletycznych w tej dyscyplinie.

24 marca to był zdecydowanie NASZ DZIEŃ. Brawo, Trójeczko!

• KOLEJNE OSIĄGNIĘCIA KONKURSOWE

• GRATULACJE dla Mateusza Lewandowskiego ucznia klasy 8d, który pod kierunkiem p. Michała Mitkowskiego zajął 2 miejsce w Regionalnym Konkursie z Języka Angielskiego. Gratulujemy Mateuszowi i życzymy dalszych sukcesów.

• KOLEJNY SUKCES LINGWISTYCZNY NASZYCH UCZNIÓW

• Uczniowie klas 4-8 pod kierunkiem p. Marioli Mróz brali udzial w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego Lingua Plus. Do naszych uczniow należy podium. Ogromne gratulacje dla: Piotra Sobieszczaka z klasy 6a za zajecie 2 miejsca Dawida Kulasińkiego z klasy 6a za zajecie 3 miejsca oraz Mateusza Lewandowskiego, Aleksa Ludwickiego i Daniela Młyńczaka z klasy 8d za zajecie 3 miejsca. Dziękujemy bardzo i życzymy dalszych sukcesów.

• Archipelag Skarbów

• W Trójeczce zawsze dzieją się ciekawe

i wartościowe rzeczy.

Klasy ósme brały udział w programie profilaktycznym

"Archipelag skarbów". Trzech trenerów psychologów

prezentowało w formie warsztatów wiedzę o ponadczasowych

wartościach, które są ważne w życiu każdego z nas.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach dwa dni po 3,5 godziny.

Również rodzice mogli wziąć udział w spotkaniu z

psychologami.

W środę zaś odbyło się szkolenie Rady Pedagogicznej

w obszarze tematycznym "Archipelagu skarbów".

Program ten finansowała Gminna Komisja Rozwiązywania

Problemów Alkoholowych.

• W darze serca - Trójka Dzieciom

• Solidaryzując się z naszymi Sąsiadami zachęcamy do wzięcia udziału w akcji

„Zbiórka przyborów szkolnych”

organizowanej w naszej placówce.

Przyjdź, wesprzyj, POMÓŻ!

• "Gramy zmysłami"

•    W lutym zrealizowaliśmy kolejne zadanie projektu "Gramy zmysłami"- węch- grupowo, jak i indywidualnie. Wrażenia zapachowe okazały się ciekawym doświadczeniem zarówno w grupie przedszkolnej, jak i w klasie 3c. Rozróżniliśmy za pomocą węchu przyjemne i nieprzyjemne zapachy, stworzyliśmy pełną przyprawowych aromatów pracę plastyczną.